هوای اصفهان همچنان برای گروه‌های حساس ناسالم است

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _جمعه دوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۱۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _جمعه دوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه رودکی با شاخص ۱۵۱ و فیض با شاخص ۱۶۰ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۱۱، انقلاب با شاخص ۱۴۲، باهنر با شاخص ۱۰۴، جی با شاخص ۱۱۸، خرازی با شاخص ۱۲۸، رهنان با شاخص ۱۲۹ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۱۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۹۳، فرشادی با شاخص ۸۸ و میرزا طاهر با شاخص ۷۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۱ و مبارکه با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۲۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 570141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.