بازدیدکنندگان تله‌سی‌یژ و تله‌کابین اصفهان رکورد زدند

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی، ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: در هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۱ بیش از ۱۶ هزار نفر از مجموعه‌های تفریحی و گردشگری شرکت توسعه بازدید کردند که در مجموع هشت روز نخست، این شرکت میزبان بیش از ۱۰۵ هزار نفر گردشگر بوده است.

سعید ساکت در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به آمار بازدید و استفاده از مجموعه‌های گردشگری شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، اظهار کرد: مطابق با اطلاعات سامانه تردد شمار و عملکرد وب‌کیوسک‌ها، شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی، ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، در هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۱ میزبان ۱۶ هزار نفر در مجموعه‌های گردشگری صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها بوده است.

وی افزود: برای دومین بار در سال جدید و از زمان بهره‌برداری مجدد مجموعه تفریحی تله‌سی‌ِیژ ناژوان، رکورد استفاده و بازدید از این مجموعه تفریحی شکسته شد به طوری که در روز هشتم فروردین‌ماه نزدیک به سه هزار نفر از این مجموعه گردشگری استفاده و بازدید داشته‌اند و این در جمع روزهای نوروز امسال، یک رکورد به حساب می‌آید.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان پیرامون شکسته شدن رکورد استفاده از تله‌کابین صفه، گفت: در روز هشتم فروردین، نزدیک به ۹ هزار نفر مجموعه گردشگری صفه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده‌اند که از این تعداد بیش از ۲۵۰۰ نفر از تله‌کابین صفه استفاده کرده‌اند.

وی در مورد تعداد بازدیدکنندگان از مجموعه تفریحی شهر رویاها، تصریح کرد: بیش از ۴۱۰۰ نفر در هشتمین روز از سال جدید از شهر رویاها بازدید داشتند که بازی ترن معلق با فروش نزدیک به دو هزار نفر رکورد بیشترین فروش را در میان بازی‌های این مجموعه به خود اختصاص داد.

ساکت ادامه داد: مراکز تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی، ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، در روز هشتم نوروز ۱۴۰۱ میزبان نزدیک به ۱۶ هزار نفر و در مجموع هشت روز نخست فروردین، میزبان ۱۰۵ هزار نفر بوده است.

کد خبر 564554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.