هوای سالم اصفهان با ۷ ایستگاه خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، هشتم فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، هشتم فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۶۳، استانداری اصفهان با شاخص ۷۳، انقلاب با شاخص ۵۷، پروین با شاخص ۵۸، خرازی با شاخص ۸۸، رودکی با شاخص ۶۴ و کاوه با شاخص ۶۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا اکنون در ایستگاه رهنان با شاخص ۲۵ و میرزاطاهر با شاخص ۱۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های جی، فرشادی، فیض، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است؛ شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۴۹ در وضعیت هوای پاک (سبز)، ایستگاه مبارکه با شاخص ۵۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۱۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 564318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.