آمار کرونا کردستان چهارم فروردین؛ ۲ فوتی و ۱۲ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه چهارم فروردین‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۸۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۲۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۴۶ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱ نفر در شهرستان سقز، یک نفر در شهرستان قروه، پنج نفر در شهرستان بیجار، هفت نفر در شهرستان کامیاران، ۱۰ نفر در شهرستان بانه، چهار نفر در شهرستان مریوان، سه نفر در شهرستان دهگلان هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در کردستان جان باختند و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به شمار دو هزار و هشت نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۸۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۹۱ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۷ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۴ نفر در شهرستان قروه، ۷۶ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۶۰ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 563734

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.