آمار کرونا کردستان ۱۷ اسفند؛ یک فوتی و ۴۳ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه هفدهم اسفندماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۱۷۹ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۳۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۱۲۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۲ نفر در شهرستان سقز، پنج نفر در شهرستان قروه، هشت نفر در شهرستان بیجار، ۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۳ نفر در شهرستان بانه، دو نفر در شهرستان سروآباد، هفت نفر در شهرستان مریوان، یک نفر در شهرستان دیواندره هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا در کردستان جان باخت و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به شمار یک هزار و ۹۹۶ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۷۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۹۱ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۷ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۳ نفر در شهرستان قروه، ۷۶ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۶۰ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 560423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.