آمار کرونا کردستان ۱۶ اسفند؛ ۳ فوتی و ۹۴ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ دوشنبه شانزدهم اسفندماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۹۴ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۱۱۸ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۴۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۱۰۰ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱ نفر در شهرستان سقز، شش نفر در شهرستان قروه، هشت نفر در شهرستان بیجار، ۱۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۲ نفر در شهرستان بانه، دو نفر در شهرستان سروآباد، ۹ نفر در شهرستان مریوان، یک نفر در شهرستان دیواندره هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا در کردستان جان باختند و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به شمار یک هزار و ۹۹۵ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۷۱ نفر در شهرستان سنندج، ۱۹۱ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۷ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۳ نفر در شهرستان قروه، ۷۶ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۶۰ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 560139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.