آمار کرونا کردستان ۹ بهمن؛ یک فوتی و ۴۳ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _شنبه نهم بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۱۰۴ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۲۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۶۶ نفر در شهرستان سنندج، ۱۴ نفر در شهرستان سقز، سه نفر در شهرستان قروه، پنج نفر در شهرستان بیجار، شش نفر در شهرستان کامیاران، شش نفر در شهرستان بانه، یک نفر در شهرستان سروآباد هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۹۴۹ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸۴ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۱ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۱ نفر در شهرستان قروه، ۷۴ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۵۹ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 552007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.