آمار کرونا کردستان ۶ بهمن؛ یک فوتی و ۵۰ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کردستان، آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ چهارشنبه ششم بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۵۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۹۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۵۶ نفر در شهرستان سنندج، هشت نفر در شهرستان سقز، سه نفر در شهرستان قروه، شش نفر در شهرستان بیجار، ۱۱ نفر در شهرستان کامیاران، هفت نفر در شهرستان بانه، شش نفر در شهرستان مریوان هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به یک هزار و ۹۴۸ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸۴ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۱ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۱ نفر در شهرستان قروه، ۷۴ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۵۹ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 551465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.