آمار کرونا کردستان پنجم بهمن؛ یک فوتی و ۴۳ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در این استان طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

از این تعداد ۴۸ نفر در شهرستان سنندج، شش نفر در شهرستان سقز، هفت نفر در شهرستان قروه، پنج نفر در شهرستان بیجار، هفت نفر در شهرستان کامیاران، پنج نفر در شهرستان بانه، پنج یک نفر در شهرستان مریوان هستند.

درحال‌حاضر ۸۳ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۱۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۹۴۷ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸۴ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۱ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۰ نفر در شهرستان قروه، ۷۴ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۵۹ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 551200

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.