برای گلزنی تحت فشار قرار گرفتیم

سرمربی لیورپول معتقد است که تیمش برای گل زدن به آرسنال تحت فشار قرار گرفته است.

به گزارش ایمنا، دو تیم لیورپول و آرسنال شب گذشته دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را برگزار کردند و این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این دیدار قرار بود هفته گذشته برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در اردوی لیورپول و درخواست رسمی این باشگاه، به تعویق افتاده بود.

لیورپول در حالی قدم به این بازی گذاشت که دو نیروی اصلی خود در خط حمله یعنی محمد صلاح و سادیو مانه را به دلیل حضور در اردوی تیم‌های ملی در جام ملت‌های آفریقا در اختیار نداشت.

آنها همچنین از دقیقه ۲۴ بازی و پس از اخراج گرانیت ژاکا با یک یار بیشتر از آرسنال به بازی ادامه دادند اما در باز کردن دروازه این تیم ناکام ماندند.

کلوپ پس از سوت پایان بازی اظهار کرد: من فکر می‌کنم ما بازی را واقعاً خوب شروع کردیم. من شروع بازی را دوست داشتم. این همان سیستمی بود که دوست داشتم با آن شروع کنیم. ما ترجیح می‌دادیم به جای اینکه بازیکن حریف کارت قرمز بگیرد، به آنها گل بزنیم. از لحظه اخراج حریف اینطور به نظر می‌آمد که تحت فشار برای گلزنی هستیم و مجبور شدیم ترکیب تیم را نیز به دلایل مشخص پیش از بازی تغییر دهیم.

این مربی آلمانی درباره شرایط تیمش اضافه کرد: در نیمه دوم هم تغییراتی را در تیم ایجاد کردیم. فکر می‌کردم این تغییرات باعث شود که بهتر به نظر برسیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم، اما در نهایت خوب پیش نرفت. این بازی رفت و برگشت است و تازه نیمه اول آن به پایان رسیده است. به یاد ندارم که در هر تیمی بودم پس از پایان بدون گل نیمه اول با خودم فکر کرده باشم که شانسی نداریم. ما باید تمام تلاشمان را به کار بگیریم.

منبع: ورزش سه

کد خبر 548699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.