احمدرضا ارشدی معاون بازرسی ویژه رییس جمهوری شد

رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهوری در مبارزه با فساد، در حکمی احمدرضا ارشدی را به عنوان «معاون امور سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بازرسی ویژه رییس جمهور» منصوب کرد.

به گزارش ایمنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان در حکمی احمدرضا ارشدی را به عنوان «معاون امور سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بازرسی ویژه رئیس جمهور» منصوب کرد.

در متن حکم درویشیان آمده است: انتظار دارد با سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و رهنمودهای رئیس جمهور در عدالت محوری، مردم‌داری و فساد ستیزی، با توکل و تلاش و بهره‌گیری مؤثر از منابع و امکانات موجود و در چارچوب قوانین و مقررات جاری و برنامه‌های ابلاغی در راستای تحقق اهداف و راهبردهای تعیین شده به ویژه اصول دوازده‌گانه پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم اقدام کنید.

احمدرضا ارشدی پیش از این مشاور رئیس سازمان بازرسی کل کشور و معاونت مدیریت عملکرد این سازمان را برعهده داشته و همچنین بازرس کل امور صمت و بازرس کل امور اقتصادی و دارایی این سازمان از دیگر مسئولت‌های وی بوده است.

لازم به ذکر انتصابات اخیر حجت‌الاسلام درویشیان در دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری حاکی از عزم جدی دولت در مبارزه با فساد دارد.

کد خبر 545007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.