حسن یزدانی قرارداد بست، اما وزن کشی هم نکرد!

دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک علی رغم بستن قرارداد با نماینده آمل برای حضور در مرحله نهایی لیگ، وزن کشی نکرد.

به گزارش ایمنا، رقابت‌های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، با صعود تیم‌های صنایع مازندران و فولادین ذوب آمل به دیدار فینال به پایان رسید.

در شرایطی که حسن یزدانی چهره شاخص کشتی جهان و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک، با تیم فولادین ذوب آمل برای حضور در محله نهایی لیگ قرارداد بسته بود، اما این کشتی گیر در مراسم وزن کشی این رقابت‌ها حاضر نشد تا غایب بزرگ تیم آمل در مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ باشد.

یزدانی در صورت حضور در نیمه نهایی باید برابر آرتور نایفونوف دارنده مدال برنز جهان و المپیک از تیم سهند ارس به میدان می‌رفت.

به این ترتیب یزدانی در دیدار فینال لیگ برتر کشتی آزاد که قرار است بعد از ظهر امروز (جمعه) میان تیم‌های فولادین ذوب آمل و صنایع مازندران برگزار شود نیز با توجه به عدم حضور در مراسم وزن کشی، به میدان نمی‌رود.

دلیل اینکه چرا یزدانی علی رغم بستن قرارداد و دریافت پول در هیچ مبارزه‌ای برای نماینده آمل به میدان نرفت، مشخص نیست و هنوز مسئولان این تیم توضیحی ارائه نداده‌اند.

به گزارش ایسنا، یزدانی در سالن مسابقات حضور داشت و دقایقی نیز به همراه دیگر کشتی گیران نرمش کرد اما در مراسم وزن کشی حضور پیدا نکرد.

کد خبر 540956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.