آمار کرونا کاشان ۱۸ آذر؛ یک فوتی و ۱۹ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۹ ابتلای جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شدند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان ثبت شده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید حاد تنفسی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند که از این تعداد هشت نفر بستری شدند.

وی افزود: در مجموع ۷۳ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان بستری هستند که ۴۰ مورد مربوط به کاشان و ۳۳ مورد مربوط به آران و بیدگل است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: شش نفر از کل بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری شدند که سه نفر مربوط به کاشان و سه نفر مربوط به آران و بیدگل هستند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد موارد فوت شده در شهرستان آران و بیدگل یک نفر بوده و آماری از فوتی در این بازه زمانی در شهرستان کاشان ثبت نشده است.

مروجی در خصوص آمار واکسیناسیون تصریح کرد: تاکنون میزان واکسن تزریق شده در دوز اول ۷۷.۴۹ درصد و در دوز دوم ۶۴.۸۸ درصد بوده است.

کد خبر 540744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.