توسعه بوستان‌های محله‌ای هدف سازمان عمران شهرداری ارومیه است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه ازمراحل پایانی احداث بوستان در خیابان شهید دین پرست در سطح منطقه دو خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه، علی معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر ساخت بوستان واقع در خیابان شهید دین‌پرست از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

وی با اشاره به توسعه روابط و تعاملات اجتماعی و افزایش نشاط و شادابی و آرامش روان در سطح محله‌ها تصریح کرد: توجه روز افزون هر فرد به فعالیت‌های جسمانی و توسعه و ارتقا فرهنگ سلامتی و تندرستی موجب شده تا توجه هر چه بیشتر این سازمان به اجرای عملیات‌های عمرانی و تجهیز اماکن و فضاهای همگانی مورد استفاده افراد، جلب شود.

به گفته معصومی به منظور توسعه فضاهای سبز و فراهم نمودن امکانات رفاهی و تفریحی برای شهروندان در آن منطقه، احداث این بوستان در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا کلیه عملیات عمرانی اعم از خاکبرداری، جدول گذاری، پیاده‌روسازی توسط عوامل فنی و اجرایی سازمان در کوتاه‌ترین زمان اجرا شد که هم اکنون شاهد اتمام اجرای این عملیات در روزهای آتی هستیم.

معصومی ادامه داد: نقش و اهمیت بوستان‌های محله‌ای یکی از اهداف اصلی این سازمان در جهت توسعه پارک‌ها، فراهم نمودن محلی برای گذران اوقات فراغت اهالی محل می‌باشد که امیدواریم رضایت خاطر شهروندان را به دست آوریم.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات اساسی کارکنان در این پروژه، عنوان کرد: با توجه به اتمام این عملیات در روزهای آتی توسط عوامل فنی و اجرایی این سازمان و همچنین در پیش بودن فصل سرما، جهت کاشت گل و گیاه، نهال کاری و کاشت چمن در این بوستان و همچنین سایر اقدمات دیگر به سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه تحویل داده می‌شود.

کد خبر 540412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.