آمار کرونا کاشان ۱۴ آذر؛ یک فوتی و ۱۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ ابتلای جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شدند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان ثبت شده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید حاد تنفسی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند که از این تعداد ۱۱ نفر بستری شدند.

وی افزود: در مجموع ۸۴ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان بستری هستند که ۵۰ مورد مربوط به کاشان و ۳۴ مورد مربوط به آران و بیدگل است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: ۱۲ نفر از کل بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری شدند که هفت نفر مربوط به کاشان و پنج نفر مربوط به آران و بیدگل هستند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد موارد فوت شده در شهرستان کاشان یک نفر بوده و آماری از فوتی در این بازه زمانی در شهرستان آران و بیدگل ثبت نشده است.

مروجی در خصوص آمار واکسیناسیون تصریح کرد: تاکنون میزان واکسن تزریق شده در دوز اول ۷۷.۳۵ درصد و در دوز دوم ۶۳.۷۴ درصد بوده است.

کد خبر 539916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.