ترکیب احتمالی استقلال برابر پرسپولیس

شاگردان مجیدی در هفته هشتم لیگ برتر امروز (شنبه) در شهرآورد پایتخت به مصاف پرسپولیس خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم‌های استقلال و پرسپولیس امروز از ساعت ۱۵:۱۶ و در هفته هشتم از بیست و یکمین دوره لیگ برتر با یکدیگر دیدار خواهند کرد. این دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که شاگردان فرهاد مجیدی هفته گذشته برابر صنعت نفت آبادان به تساوی رسیدند. از طرف دیگر شاگردان گل‌محمدی با برد برابر نفت مسجد سلیمان پا به مسابقه می‌گذارند. قطعاً مصاف تیم‌های مجیدی و گل‌محمدی جذابیت‌های خود را خواهد داشت و به نوعی تقابل دو رقیب دیرینه یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته خواهد بود.

اما در ادامه قصد داریم ترکیب احتمالی آبی‌پوشان در این دیدار حساس را بررسی کنیم:

رضایی جوان درون دروازه

گلر استقلال در این دیدار، قطعاً علیرضا رضایی جوان با انگیزه تیم استقلال است. با اینکه در این لیگ شاهد رقابت تنگاتنگی بین حسینی و مظاهری برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه بودیم اما نفر سومی به نام علیرضا رضایی در هفته‌های اخیر درون دروازه آبی‌ها جا خوش کرده است. به نظر می‌رسد رشید مظاهری در این دیدار هم جزو ۱۸ نفر بازیکن فرهاد مجیدی نیست. دلیل دور ماندن مظاهری از ترکیب آبی‌ها مشخص نیست. این دیدار اولین تجربه رضایی در دربی است و قطعاً عملکرد وی زیر ذره‌بین هواداران خواهد بود.

سه مدافع همیشگی

فرهاد مجیدی در غیاب عارف غلامی با سه دفاع سیاوش یزدانی، محمد دانشگر و محمدحسین مرادمند راهی میدان می‌شود. به نظر می‌رسد مجیدی هنوز هم به بازی با سه دفاع اعتقاد دارد.

کمربند میانی استقلال

احتمال می‌رود در وسط میدان، روزبه چشمی، جعفر سلمانی، آرش رضاوند، امیرحسین حسین زاده و مهدی مهدی‌پور، نفرات مجیدی برای این مسابقه باشند. مهدی مهدی‌پور در این مسابقه مانند دیدار گذشته آبی‌ها از ابتدا به بازی گرفته خواهد شد؛ این در حالی است که در نیمه دوم نیز به احتمال فراوان بازیکنانی همچون زبیر نیک‌نفس و سبحان خاقانی به میدان خواهند آمد.

ژستد در کنار یامگا

احتمالاً کوین یامگا و رودی ژستد بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی برای قرار گرفتن در خط حمله باشند. ارسلان مطهری و امین قاسمی‌نژاد نیز می‌تواند به عنوان جانشین مهاجمان استقلال به ترکیب آبی‌پوشان اضافه شوند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر پرسپولیس

علیرضا رضایی، محمد دانشگر، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، کوین یامگا و رودی ژستد.

کد خبر 539577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.