عملیات ساماندهی ورودی اصلی بیرجند ادامه دارد

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند گفت: ساماندهی ورودی اصلی شهر با محوریت شهرداری و همکاری دستگاه‌های اجرایی در حال انجام است.

به گزارش ایمنا، امیر ابراهیم‌زاده اظهار کرد: اجرای طرح ساماندهی ترافیکی، ابنیه فنی، اجرای عملیات فضای سبز و زیباسازی بزرگراه شهید سلیمانی حد فاصل میدان شهید سلیمانی تا پلیس راه جاده بیرجند - قاین با همکاری برخی نهادهای اجرایی و با محوریت شهرداری ادامه دارد.

وی افزود: در این راستا ابتدا گارد ریل‌های موجود حذف و به جای آن جدول‌گذاری با جدول بتنی و استاندارد بین راهی توسط حوزه عمران شهرداری انجام شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: به جهت زیرساخت‌های لازم در خصوص کاشت گونه‌های گیاهی و اجرای فضای سبز در فضای حدود هشت هکتاری محدوده مورد نظر، شهرداری با همکاری شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی پیگیر مجوز حفر چاه شد.

ابراهیم‌زاده با تقدیر از مساعدت و همکاری شرکت آب منطقه‌ای استان، ادامه داد: مراحل حفاری و تجهیز چاه، نصب کنتور برق و سایر منصوبات با هزینه حدود سه میلیارد ریال توسط شهرداری بیرجند انجام شد که در حال حاضر آماده بهره‌برداری است.

وی گفت: در راستای آبرسانی و اجرای سیستم آبیاری در سطوح مختلف پروژه نیز خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات مربوطه، حفاری و اجرای لوله‌گذاری به میزان حدود ۵ هزار متر طول) و ساخت حوضچه‌های مربوطه با هزینه‌ای بالغ بر پنج میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در حال اجرا است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند افزود: تاکنون ۹ میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری بیرجند در این پروژه هزینه شده است.

منبع: ایرنا

کد خبر 539443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.