آمار کرونا همدان ۱۱ آذر؛ ۶ فوتی و ۴۸ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و شش مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۴۸ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۰ هزار و ۹۷۴ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۹ هزار و ۵۰۶ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شش مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و ۱۳۰ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد هزار و ۶۴۱ نفر، بهار هزار و ۵۶۶ نفر، تویسرکان هزار و ۵۷۹ نفر، رزن هزار و ۲۳۵ نفر، درگزین ۴۱۷ نفر، فامنین ۴۱۲ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۴۰ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۷۷۵ نفر، نهاوند چهار هزار و ۱۴۲ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۹۹۲ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 539396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.