ارتش در حوزه بالگرد و پهپاد به پیشرفت‌های مهمی دست یافته‌ است

فرمانده کل ارتش در بازدید از پروژه های عمرانی نیروی زمینی ارتش در کرمان گفت: لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده دنیا و آخرت فرماندهان و سایر دست اندرکاران پروژه های عمرانی است.

به گزارش ایمنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از پروژه‌های منازل سازمانی و چند پروژه عمرانی کرمان با اشاره به مشکلات متعدد تامین مسکن در وضعیت کنونی جامعه اظهار کرد: حرکت بزرگی که در ارتش صورت گرفته است، یک حرکت جهادی و کم سابقه است که می‌تواند یکی از اصلی ترین دغدغه‌های کارکنان که تامین مسکن است را حل کند.

وی ادامه داد: لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده دنیا و آخرت فرماندهان و دست اندرکاران این پروژه‌ها است.

فرمانده کل ارتش، استفاده از جوانان و مهندسان ایرانی را از دیگر ویژگی‌های پروژه‌های در حال ساخت ارتش دانست و خاطرنشان کرد: استفاده از مهندسان داخلی علاوه بر اشتغال زایی برای جوانان، حرکتی است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که در گام دوم انقلاب اسلامی بر استفاده از جوانان و متخصصان در فعالیت‌های بزرگ و مهم تاکید داشتند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ما در ارتش از هم رزمان بی نظیری برخوردار هستیم، تاکید کرد: نیروی انسانی یکی از ظرفیت‌های بسیار مهم در ارتش است، با تمام مشکلاتی که وجود دارد اما ما از همکاران بی نظیری برخوردار هستیم.

موسوی ادامه داد: در حوزه تجهیزات به قابلیت و پیشرفت‌های مهمی دست یافته‌ایم، اگر چه نمی‌توان همه کارهای انجام شده را به همگان نشان داد ولی در حوزه هوانیروز، پهپاد و… پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای را داشته‌ایم که نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی در حال حاضر در ارتش در حال اجرا است.

امیر سرلشکر موسوی همچنین با حضور برسر مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به نیابت از همه هم رزمان ارتش به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

کد خبر 539307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.