احداث المان شهدای خلیج فارس در ورودی بوشهر

شهردار بندر بوشهر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث المان شهدا خلیج فارس تا پیش از پایان سال‌جاری، گفت: شهرداری بندر بوشهر با سپاه امام صادق (ع) برای پیشبرد اهداف خود در تعامل کامل قرار دارند.

به گزارش ایمنا، حسین حیدری در نشست هم‌اندیشی با سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، اظهار کرد: شهرداری بندر بوشهر برای جبران کاستی‌ها و کمبودهای شهر مصمم و در این مسیر با تمام توان پای کار آمده است.

وی افزود: پیش بینی شده برای سال آینده هر طرحی که در بوشهر اجرا می‌شود از پیوست‌های مورد نیاز مانند نمازخانه، اتاقک‌های مطالعه و سرویس بهداشتی برخوردار باشند.

شهردار بندر بوشهر با تاکید بر اینکه دغدغه مجموعه سپاه برای احداث نمازخانه‌های عمومی در سطح شهر از دغدغه شهرداری نیز محسوب می‌شود که برای این مهم اهتمام ویژه‌ای ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: در ارتباط با آرامستان بوشهر نیز کمبودهای قابل توجهی دارد که شهرداری برای رفع آن تدابیر ویژه تدارک دیده است.

وی ادامه داد: همان طور که رزمندگان با عزم و ایمان راسخ خود موفق به خلق حماسه‌هایی ارزشمند شدند اکنون نیز با عزمی راسخ برای همت به مردم آستین همت را بالا بزنیم.

حیدری تاکید کرد: شهرداری بندر بوشهر تعامل بین دستگاهی را در اولویت‌های کاری خود قرار داده و در این زمینه با مجموعه سپاه استان نیز در تعامل کامل خواهد بود چراکه این مهم به پیشبرد اهداف مدیریت شهری کمک شایانی می‌کند.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث المان شهدا خلیج فارس تا پیش از پایان سال‌جاری، گفت: شهرداری بندر بوشهر با سپاه امام صادق (ع) برای پیشبرد اهداف خود در تعامل کامل قرار دارند و در این راستا عملیات اجرایی احداث المان شهدا در ورودی بوشهر و نمازخانه در جوار گذر بلوار امام علی (ع) تا پیش از پایان سال جاری آغاز خواهد شد.

شهردار بندر بوشهر اظهار کرد: در ارتباط با احداث ۵۰۰ واحد مسکونی کارکنان سپاه در بوشهر نیز شهرداری خود را موظف به تعامل و همکاری می‌داند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع: فارس

کد خبر 538833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.