استفاده از ظرفیت تبلیغات در تاکسی‌ها برای رسیدن به درآمد پایدار

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم نوسازی ۳۵ هزار دستگاه تاکسی پایتخت با تعامل دولت و شهرداری تهران گفت:باید به سمت و سویی حرکت کنیم که رانندگان تاکسی پایتخت بتوانند درآمد پایدار داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سید جعفر تشکری هاشمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"صبح امروز ضمن بازدید از شرکت تعاونی تاکسیرانی تهران با مدیرعامل و جمعی از اعضای هیئت مدیره این شرکت، دیدار و ضمن استماع مسائل و مشکلات موجود، بر لزوم توجه ویژه به رانندگان تاکسی پایتخت تأکید کردم.

به واسطه سال‌ها فعالیتم در مجموعه مدیریت شهری و ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با قشر رانندگان تاکسی آشنایی کامل با مسائل و مشکلات این قشر خدوم و شریف دارم معتقدم با هدف‌گذاری مشخص در مورد موضوعات مبتلابه رانندگان تاکسی، می‌بایست سرمایه و انرژی خود را به صورت هدفمند برای حل مسائل و مشکلات این عزیزان به کار گیریم.

معیشت و بیمه رانندگان و نوسازی تاکسی که وسیله امرار معاش رانندگان می‌باشد، از جمله مواردی هستند که می‌بایست به صورت ویژه مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرند.

اینکه خودروی راننده تاکسی با نقایص فنی و ظاهری مواجه باشد، این موضوع نه برای شهروندان و نه برای رانندگان مناسب نیست و حتماً می‌تواند چرخه مطلوب خدمات‌رسانی به شهروندان را دچار اختلال کند.

٣٥ هزار دستگاه تاکسی تهران به سن فرسودگی رسیده‌اند و لزوم توجه به این خودروها را مورد تأکید است. باید خودروی باکیفیت در اختیار رانندگان تاکسی قرار بگیرد تا رانندگان تاکسی، فعالیت روزانه خود را با خودرویی که فاقد معایب فنی است و در آرامش انجام دهند.

زمان آن فرا رسیده که دولت و شهرداری تهران با تعامل با هم، زمینه ورود خودروهای باکیفیت را به ناوگان حمل و نقل پایتخت فراهم کنند و اگر این اتفاق رخ دهد، قطعاً شهروندان رضایتمندی بیشتری از حمل و نقل شهری خواهند داشت.

بیمه رانندگان تاکسی در پایتخت، نیازمند پیگیری مستمر از سوی دستگاه‌های نظارتی و حقوقی است و البته شورای اسلامی شهر تهران نیز حتماً پیگیر حل مشکل بیمه رانندگان تاکسی خواهد بود.

باید به سمت و سویی حرکت کنیم که رانندگان تاکسی پایتخت بتوانند درآمد پایدار داشته باشند و به این منظور، پیشنهاد می‌شود از ظرفیت بدنه و یا حتی داخل تاکسی‌ها برای تبلیغات استفاده شود، البته این پیشنهاد، نیازمند بررسی‌های کارشناسی و مطالعاتی است، ضمن اینکه از ظرفیت تکنولوژی‌های روز نیز برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان و آسایش و رفاه بیشتر تاکسیرانان می‌بایست مورد استفاده قرار گیرد. "

کد خبر 538831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.