آموزش مدیریت صحیح پسماندها به کمک انیمیشن‌های آموزشی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از ساخت نسخه دیجیتالی و انیمیشنی کتاب‌های آموزشی این سازمان در راستای توسعه همه جانبه آموزش‌ها در زمینه مدیریت پسماندها خبر داد.

غلامرضا ساکتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، اقدام به تولید محصولات آموزشی و فرهنگی متنوعی کرده است که از آن جمله می‌توان به ۱۶ جلد کتاب شامل هشت عنوان کتاب «پاکیمن» و «تبدیل شوندگان»، دو عنوان کتاب «رنگ آمیزی» و شش عنوان کتاب «کمیک استریپ» اشاره کرد.

وی افزود: در این راستا و با توجه به ایجاد بستر آموزش و فرهنگ‌سازی، محتوای این کتب به ویدئوهای انیمیشنی تبدیل می‌شود که در حال حاضر تعدادی از این ویدئوها تولید شده و مابقی در مرحله پیش تولید قرار دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تصریح کرد: این مجموعه ویدئوها در قالب داستان‌های آموزنده و جذاب و مطابق با محتوای کتاب‌های آموزشی تهیه شده و با توجه به تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقای کیفیت این مجموعه، انتظار می‌رود در پایان پروژه بتوانیم بسته آموزشی جامع و مفیدی را آماده کنیم که قابلیت آگاهی بخشی و تغییر نگرش و رفتار در همه حوزه‌های مرتبط با مدیریت پسماند را داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان همواره تولید محصولات فرهنگی و آموزشی را بخشی جدایی ناپذیر در برنامه‌های خود دانسته، خاطرنشان کرد: تولید محصولات آموزشی با رویکرد خلاقیت محور و مبتنی بر شناخت نیازهای آموزشی گروه‌های مختلف سنی از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، به طور مستمر صورت می‌گیرد و حاصل آن، عرضه تولیدات گوناگون از جمله کتب کودک و نوجوان، بروشور، پازل، پیکسل، کلیپ، اینفوگرافیک، موشن گرافیک و سایر محصولات فرهنگی بوده است.

کد خبر 538614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.