هوای اصفهان ناسالم برای عموم شهروندان است

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه هفتم آذرماه _ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۱ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه هفتم آذرماه - در ساعت منتهی به ۹:۳۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۱ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های پروین با شاخص ۱۷۳، جی ۱۷۲، احمدآباد ۱۶۸، باهنر ۱۶۶، ورزشگاه میثاق ۱۶۲، در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان (قرمز) قرار دارند و ایستگاه‌های استانداری با شاخص ۱۴۶، خرازی ۱۴۰، کاوه ۱۳۳، میرزاطاهر ۱۲۳، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه، رودکی و فرشادی فعال نیست همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۶۶، در وضعیت سالم قرار دارد.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۱۱۱، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و سجزی با قرار گرفتن روی ۱۳۱، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفرتا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

کد خبر 538359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.