بهره‌برداری از ۳۷ پروژه روشنایی شهر تا پایان امسال

مدیر بهینه‌سازی، تعمیرات و نگهداری تاسیسات شهری شهرداری اصفهان گفت: تنها در آبان‌ماه امسال، بیش از ۱۰ پروژه روشنایی در پارک‌های اصلی و محلی اصفهان به بهره برداری رسیده که این تعداد تا پایان سال به ۳۷ پروژه می‌رسد.

سید مهدی حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: این پروژه‌ها در جهت ارتقای کیفیت روشنایی عمومی پارک‌های شهری و بر اساس الگوی شهر ایمن انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از شاخص‌های مهم شهری، روشنایی مطلوب و استاندارد در اماکن عمومی شهر است لذا در شش ماهه دوم سال جاری بیش از ۳۷ پروژه روشنایی در مناطق مختلف شهر اصفهان طراحی و تأمین اعتبار شده که بر اساس برنامه عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر بهینه‌سازی، تعمیرات و نگهداری تأسیسات شهری شهرداری اصفهان، استفاده از تجهیزات به روز و کم مصرف را از ویژگی‌های بارز این پروژه‌های روشنایی برشمرد و خاطرنشان کرد: حدود ۲۴۰ میلیارد ریال برای نگهداری و توسعه روشنایی پارک‌ها و فضای سبز در شهر اصفهان پیش‌بینی شده و نگهداری این تجهیزات، بر اساس سامانه نت پیشگیرانه و همراه با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منظم انجام می‌شود.

کد خبر 538291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.