احتمال بارش پراکنده در اکثر نقاط استان/افزایش دو درجه‌ای دمای هوا

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا تا اوایل روز شنبه در اکثر مناطق استان احتمال بارش پراکنده و در نیمه غربی و جنوب استان بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و در مناطق مرتفع بارش برف دور از انتظار نیست.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار از بعد از ظهر امروز تا اوایل هفته آینده در سطح استان اصفهان، اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق وضعیت جوی به صورت کمی ابری و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: از فردا تا اوایل روز شنبه در اکثر مناطق استان احتمال بارش پراکنده و در نیمه غربی و جنوب استان بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و در مناطق مرتفع بارش برف دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه افزایش می‌یابد، بیشینه و کمینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان بین ۱۸ و سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

آقایی ادامه داد: خور و بیانک با دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای چهار درجه سانتی گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

کد خبر 537835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.