لزوم تسریع در روند احداث متروی ایستگاه متروی کمال‌شهر

سرپرست شهرداری کمال‌شهر با تاکید بر لزوم تسریع روند اجرایی ایستگاه قطار شهری کمال‌شهر کرج، گفت: در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده و با تلاش چند برابری سعی داریم پاسخگوی صبوری چندساله مردم منطقه باشیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، داوود رئیسی زاده در حاشیه بازدید از روند اجرایی متروی کمال‌شهر، اظهار کرد: این بازدید با حضور کارشناسان مدیریت شهری، مسئولان شهرداری و مهندسان اجرای طرح انجام شد تا نقاط مثبت و منفی پروژه بررسی شود.

وی با بیان اینکه موانع سر راه پروژه احصاء شده است، تصریح کرد: پیشرفت عمرانی پروژه با سرعت پایین در حال انجام است از آنجا که این پروژه جزو اولویت‌های مدیریت شهری و مطالبات مردمی بوده است از این رو با تمام توان سعی در برطرف کردن موانع پیش روی آن داریم.

سرپرست شهرداری کمال‌شهر افزود: به جهت مرکزیت کرج و تهران در ارائه برخی خدمات، تردد مردم کمال‌شهر گاهاً به جهت پیک ترافیک تحمیل شده از شهرک‌های صنعتی و کارگاه‌های فعال منطقه دچار مشکل می‌شود لذا احداث و راه‌اندازی مترو بسیار حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه با تلاش چند برابری سعی داریم پاسخگوی صبوری چندساله مردم منطقه باشیم، خاطر نشان کرد: با تصمیماتی که برای رفع مشکلات پروژه توسط مدیران استانی و شهرداری کرج با همکاری شهرداری کمال‌شهر اتخاذ خواهد شد، امیدواریم در روند پیشرفت فیزیکی این پروژه سرعت داده شود.

کد خبر 536178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.