پیروزی پرگل فولاد و دومین برد تیم تازه لیگ برتری شده ملایر

دومین روز از دور نخست مرحله رفت لیگ برتر هندبال بانوان با برتری پر گل تیم فولاد و ثبت دومین پیروزی برای تیم تازه لیگ برتری شده شهرداری شاهرود پیگیری شد.

به گزارش ایمنا، دومین روز از مرحله اول رفت هفدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان امروز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه با برگزاری چهار دیدار در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران پیگیری شد. در این روز تیم‌های شهرداری ملایر، شهید شاملی کازرون، فولاد و تأسیسات دریایی برابر تیم‌های مقابل خود که به پیروزی رسیدند.

در دومین روز برگزاری مرحله نخست دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان دو تیم تازه لیگ برتری شده شهرداری ملایر و کات شاهرود به دیدار هم رفتند که در پایان شاگردان مژگان ملکی برنده این بازی شدند. نماینده ملایر نیمه نخست این دیدار را با نتیجه ۱۹ بر ۱۳ به سود خود به پایان رساند. در نیمه دوم علی رغم تلاش بازیکنان کات شاهرود، این اختلاف امتیاز حفظ شد و تلاش کات به نتیجه نرسید و در نهایت شهرداری ملایر ۳۴ بر ۲۸ نتیجه بازی را از آن خود کرد تا تیم شاهرود متحمل دومین شکست خود در لیگ شود.

دو تیم شهید شاملی کازرون نایب قهرمان فصل قبل و صنایع روشنایی یکتا افروز البرز هم در ادامه دومین روز از مرحله نخست دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان محمدخانی با اختلاف نتیجه را به سود خود کردند. شهدی شاملی نیمه نخست این دیدار را ۸-۱۴ و نیمه دوم را با نتیجه ۱۶-۲۷ به پایان رساند.

دو تیم فولاد سپاهان اصفهان و آتریسا تهران در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان به مصاف هم رفتند که در پایان فولاد با اختلاف بالا برنده این بازی شد. سپاهان نیمه نخست را با ۱۱ اختلاف امتیاز و نتیجه ۲۱ بر ۱۰ به رختکن رفت و در نیمه دوم نیز آتریسا تنها توانست ۵ امتیاز به اندخته خود اضافه کند و در پایان با اختلاف ۲۵ امتیازی و نتیجه ۱۵-۴۰ بازی را به سپاهان واگذار کرد. وند بازی در نیمه دوم باعث شد اعظم قینانی، سرمربی سپاهان ۵ ملی پوش خود را از ترکیب اصلی تیم خارج کند و تنها هانیه لک، دروزاه بان ملی پوش سپاهان، درون زمین باقی ماند.

در آخرین مسابقه روز دوم مرحله نخست از دور رفت هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور بازی دو تیم تأسیسات دریایی و سنگ آهن بافق با برتری شاگردان مهسا معتمدی به پایان رسید. نیمه نخست این بازی نزدیک و پابه پا، با نتیجه ۱۰-۱۳ به سود نماینده تهران به پایان رسید. تأسیسات نیمه دوم را نیز ۲۹ بر ۲۵ به سود خود تمام کرد. شایان ذکر است با وجود این باخت و اختلاف چهار گله در پایان بازی، شاگردان ناهید غارسی توانستند در امتیاز ۲۱ بازی را به تساوی بکشانند. نکته مهم این بازی مصدومیت مچ پای کاترینا میخایلوونا، بازیکن روس بافق، بود.

نتایج کامل بازی‌های امروز به این شرح است:

شهرداری ملایر ۳۴ - کات شاهرود ۲۸
شهید شاملی کازرون ۲۷ - صنایع روشنایی یکتا البرز ۱۶
آتریسا تهران ۱۵ - فولاد مبارکه سپاهان ۴۰
تاسیسات دریایی ۲۹ - سنگ آهن بافق ۲۵

برنامه روز سوم مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان در روز جمعه ۱۴ آبان:

سنگ آهن بافق - شهرداری ملایر ساعت ۱۰:۳۰
کات شاهرود - آتریسا تهران ساعت ۱۳
فولاد مبارکه سپاهان - شهید شاملی کازرون ساعت ۱۵:۳۰
صنایع روشنایی یکتا البرز - تأسیسات دریایی ساعت ۱۸

منبع: مهر

کد خبر 533099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.