جنتی: ۱۳ آبان هیمنه آمریکا را شکست

دبیر شورای نگهبان گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان، از سوی دانشجویان از ایام الله است؛ چرا که در این روز اقدامی رخ داد که هیمنه آمریکا شکست.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی صبح چهارشنبه -دوازدهم آبان ماه- در سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به سیزدهم آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، گفت: ۱۳ آبان که در آن دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند، حقیقتاً از ایام الله است؛ چرا که در این روز، اقدامی رخ داد که هیمنه آمریکا شکست.

وی افزود: باید افتخار کنیم که خداوند متعال چنین قدرتی به نظام جمهوری اسلامی ایران داده که جوانان ما توانستند هیمنه و قدرت آمریکا را اینگونه شکسته و جاسوس‌خانه آمریکا را تسخیر کنند؛ خدا را بابت این قدرت و توانمندی شاکریم.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: رسانه‌ها به‌ویژه رسانه ملی باید روی این مساله کار کنند و بزرگی و عظمت کاری که دانشجویان انجام دادند را برای مردم عزیز تبیین کنند.

جنتی خاطرنشان کرد: اگرچه بسیاری از کشورها جرأت نمی‌کنند به منافع آمریکا نگاه چپ کنند اما دانشجویان ایرانی توانستند لانه جاسوسی رژیم آمریکا را تسخیر کنند و آنها هم هیچ غلطی نتوانستند بکنند.

کد خبر 532939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.