آمار کرونا همدان پنجم آبان؛ ۲ فوتی و ۲۶۴ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۶۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۲۶۴ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۸۲۳ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۴ هزار و ۸۲۵ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان دو مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و سه نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۵۹ نفر، بهار یک هزار و ۴۸۹ نفر، تویسرکان یک هزار و ۵۰۵ نفر، رزن یک هزار و ۱۸۶ نفر، درگزین ۳۹۷ نفر، فامنین ۳۹۸ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۶۶ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۸۴ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۷۵ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۶۲۴ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 531585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.