ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران

پرسپولیس در دومین بازی خود در رقابت‌های لیگ برتر در تهران مقابل نساجی به میدان می‌رود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پرسپولیس از ساعت ۱۸ امروز _چهارشنبه ۴ آبان ماه_ در هفته دوم رقابت‌های لیگ بیست و یکم به مصاف نساجی مازندران می‌رود. قرمزها بعد از پیروزی خوبی که برابر فولاد داشتند تلاش می‌کنند روند امتیاز گیری خود را حفظ کنند. از سوی دیگر شاگردان ساکت الهامی پس از کسب سه امتیاز بازی برابر فجر سپاسی در هفته اول نمی‌خواهند بدون امتیاز تهران را ترک کنند.

لک، گلر ثابت قرمزها

"حامد لک" گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس پس از گذراندن دوران مصدومیتش روی نیمکت خواهد بود.

خط دفاعی با حضور سید جلال

مهدی شیری، سعید آقایی، سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. فرجی و حسینی در خط دفاعی، می‌توانند زوج مناسبی برای پرسپولیس در پست تدافعی تیم باشند. رهبری خط دفاعی پرسپولیس با حضور سید جلال حسینی می‌تواند خیال قرمزها را در این خط راحت نگه دارد.

کمربند میانی

هافبک‌های قرمزپوشان، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه و رضا اسدی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار کمال کامیابی‌نیا را در اختیار خواهد داشت اما سرلک در ترکیب حضور دارد و وی می‌تواند در نیمه دوم وارد زمین شود.

مهاجمان

وحید امیری و مهدی عبدی مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، عیسی آل کثیر دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران

حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی

کد خبر 531456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.