۷۰ درصد مدیران شهری کمتر از ۴۵ سال سن دارند

مدیر کل حوزه شهردار تهران گفت: ۷۰ درصد مدیران زیر سن ۴۵ سال در دوره جدید مدیریت شهری منصوب شدند.

به گزارش ایمنا، سجاد محمد علی نژاد با تاکید بر جوان گرایی در دوره جدید مدیریت شهری تهران، اظهار کرد: در این دوره با کمک و همفکری کانون ارزیابی تخصصی مدیران، تمامی انتصابات اخیر با رویکردهای جدید و در چارچوب انتخاب مدیران ارشد شهری صورت گرفته و بر اساس آمارهای موجود این رویکردها به نحوی بوده که علاوه بر کاهش سن از افراد داری تخصص‌های بالاتر استفاده شود.

وی افزود: کاهش سن مدیران یکی از ویژگی‌های انتصابات این دوره است به نحوی که انتصاب ۷۰ درصدی مدیران زیر سن ۴۵ سال (انتصاب سه و نیم برابری دهه‌ی شصتی‌ها در مقایسه با ادوار پیشین مدیریت شهری) را در این دوره شاهد هستیم.

مدیرکل حوزه شهرداری تهران خاطرنشان کرد: از دیگر ویژگی‌های شاخص کانون ارزیابان در این دوره، انتصاب ۹۷ درصدی مدیران شهرداری تهران از میان افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به نسبت ادوار گذشته است که بر تخصصی بودن نقش این کانون صحه می‌گذارد.

محمدعلی نژاد تصریح کرد: بر اساس آمار و ارقام اعلام شده توسط کانون ارزیابی تخصصی مدیران، مدرک، تخصص گرایی و جوان گرایی از مهمترین دغدغه‌های این کانون به حساب آمده و افراد مورد تأیید این کانون از کارایی‌های لازم برخوردار هستند.

منبع: فارس

کد خبر 531044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.