آمار کرونا همدان دوم آبان؛ ۳ فوتی و ۱۵۳ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۱۵۳ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۶۵۷ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۴ هزار و ۱۸۵ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان سه مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۹۲ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۵۰ نفر، بهار یک هزار و ۴۷۷ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۹۷ نفر، رزن یک هزار و ۱۸۰ نفر، درگزین ۳۹۵ نفر، فامنین ۳۹۵ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۵۶ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۶۳ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۴۵ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۵۶۲ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 530945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.