تکمیل مرکز درمان ناباروری شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به پیگیری برای احداث ۳ درمانگاه شهرداری تهران از تکمیل مرکز درمان ناباروری شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش ایمنا، حمید چوبینه با اشاره به روند توسعه مراکز درمانی شهرداری تهران، اظهار کرد: مقرر شده است ۳ درمانگاه با مشارکت بخش خصوصی پیگیری شود. بر همین اساس ۳ درمانگاه مناطق ۱۱، ۱۶ و ۱۸ در حال تکمیل هستند؛ البته ممکن است به پایان سال جاری نرسند؛ اما تکمیل آنها در دستور کار قرار دارد.

وی به تکمیل مرکز درمان ناباروری شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: بیشتر کارهای این مرکز انجام شده است و تنها بهره‌برداری آن باقی مانده است. مجوز تأسیس این مرکز اخذ شد که در واقع نخستین دی کلینیک درمان ناباروری شهرداری تهران و شرکت شهر سالم محسوب می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: شهرداری تهران خانواده ۲۵۰ هزار نفری است که تقریباً این جمعیت معادل با یک استان کوچک است. کارمندان، کارگران و پیمانکاران زیادی با شهرداری تهران همکاری دارند که با راه‌اندازی مرکز جراحی محدود درمان ناباروری می‌توان امکانات بهتری برای درمان ناباروری ارائه داد.

چوبینه با اشاره به آغاز احداث فاز جدید درمانگاه منطقه پنج گفت: فاز جدید این درمانگاه در طبقه دوم ساختمان تصویربرداری و به مساحت ۴۶۰ مترمربع در حال ساخت است.

منبع: مهر

کد خبر 530775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.