آمار کرونا همدان اول آبان؛ ۸ فوتی و ۳۰۵ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و هشت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۳۰۵ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۶۰۹ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۴ هزار و ۸۰ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هشت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۸۹ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۴۳ نفر، بهار یک هزار و ۴۷۶ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۹۴ نفر، رزن یک هزار و ۱۷۶ نفر، درگزین ۳۹۴ نفر، فامنین ۳۹۴ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۵۳ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۵۵ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۷۳ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۵۵۱ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 530756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.