۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
دردسر ترافیک در بهشت سکینه

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: در سال جاری ۱۲ هزار البرزی را از دست دادیم و اکنون با رفع محدودیت های کرونایی در روزهای آخر هفته در آرامستان بهشت سکینه با ازدحام بالای جمعیت مواجه هستیم.

به گزارش ایمنا، حمیدرضا عسگری درباره ازدحام روزهای پایانی هفته در آرامستان‌های کرج، اظهار کرد: پس از جنگ تحمیلی، به لحاظ تعداد فوتی در ۲۰ ماه گذشته با بحران شدیدی در سطح کشور و به تبع آن استان البرز روبرو شدیم و و بر اثر کرونا تعداد بسیاری از هم وطنانمان را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون در استان البرز ۱۲ هزار نفر فوت کرده‌اند، افزود: در زمان محدودیت کرونایی با وجود تعداد بالای فوتی‌ها از تردد شهروندان به آرامستان جلوگیری به عمل می‌آمد اما با خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی و رفع محدودیت‌ها، مردم به ویژه در ایام پایانی هفته و مناسبت‌ها، برای زیارت اهل قبور به آرامستان‌ها مراجعه می‌کنند که این امر موجب ازدحام در آرامستان‌ها بهشت سکینه می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود زیارت اهل قبور را به ایام آخر هفته موکول نکنند و در روزهای میانی هفته به آرامستان بهشت سکینه مراجعه کنند.

عسگری اضافه کرد: در صورت استمرار ازدحام در بهشت سکینه و احتمال افزایش شیوع کرونا، ناچاریم برقراری محدودیت‌ها در خصوص آرامستان را از شورا و شهرداری درخواست کنیم.

وی تصریح کرد: از خانواده‌های داغ دیده که قصد برگزاری مراسم ترحیم و یاد بود برای عزیزان متوفای خود را دارند، تقاضا می‌شود برگزاری این مراسم را به روزهای پایان هفته و یا روزهای تعطیل موکول نکنند؛ چرا که با توجه به ترافیک روزهای تعطیل در اتوبان تهران-کرج و اتوبان کرج-قزوین، ترافیک در محدوده بهشت سکینه دو چندان می‌شود و تردد شهروندان را با مشکلات بیشتری مواجه می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در خصوص کمبود مسیرهای ورودی- خروجی در آرامستان بهشت سکینه نیز گفت: با توجه به بازدید انجام شده توسط شهردار کرج، قرار است یک درب خروجی در شرق آرامستان احداث شود تا بار ترافیکی داخل آرامستان به خارج هدایت شود.

منبع: فارس

کد خبر 530583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.