آمار کرونا همدان ۳۰ مهر؛ ۴ فوتی و ۲۹۲ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۹۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و چهار مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۲۹۲ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۵۴۶ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۳ هزار و ۸۳۸ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان چهار مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۸۱ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۴۱ نفر، بهار یک هزار و ۴۷۳ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۹۱ نفر، رزن یک هزار و ۱۶۹ نفر، درگزین ۳۹۴ نفر، فامنین ۳۹۴ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۵۰ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۴۵ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۲۷ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۵۲۹ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 530550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.