۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
تارتار: مستحق پیروزی بودیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت:از شاگردانم تشکر می‌کنم که خیلی خوب کار کردند و فکر می‌کنم مستحق این پیروزی بودیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی تارتار پس از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: ابتدا باید بابت روز گذشته از همه عذرخواهی کنم که به دلیل تأخیر پرواز نتوانستم در نشست خبری حضور پیدا کنم. قبل از صحبت در مورد بازی می‌خواهم چند نکته را مطرح کنم؛ یکی اینکه سالروز تأسیس باشگاه با ریشه صنعت نفت را تبریک می‌گویم. با مردم محروم و زلزله زده شهرستان اندیکا در خوزستان ابراز همدردی می‌کنم.

وی افزود: می‌دانم که مسئولان در تلاش هستند، اما انتظار دارم که تلاش مضاعف داشته باشند. شرایط آب و هوایی آن منطقه خیلی سخت بوده و مردم از نظر شرایط زندگی وضعیت خوبی ندارند. من در مسجد سلیمان مربیگری کرده‌ام و می‌دانم که چه مردم محرومی در آن مناطق زندگی می‌کنند. امیدوارم که رسیدگی‌ها بیشتر شود. برای علیرضا منصوریان هم آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط خوب گذشته‌اش بازگردد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: در نیمه اول کاملاً بازی را تحت کنترل داشتیم و موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم که نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه میهمان بودیم ناخودآگاه کمی عقب رفتیم، اما منسجم دفاع کردیم و فرصتی به تیم خوب و با کیفیت صنعت نفت ندادیم.

تارتار اضافه کرد: مزد انسجام، تلاش و زحماتی که در پیش فصل کشیده بودیم را گرفتیم و سه امتیاز با ارزش را در آبادان کسب کردیم.

وی در خصوص تفاوت نفت آبادان در فصل گذشته و فصل کنونی، تصریح کرد: فکر می‌کنم نفت این فصل با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در سال گذشته؛ بهتر بود. سال قبل تیمی جوان و با انگیزه بود، اما تیم کنونی برای شروع فصل بهتر از سال قبل شکل گرفت. سال گذشته با اضافه شدن نفرات جدید شرایط تیم بهتر شد و به صدر جدول رسید. برای نفت آرزوی موفقیت می‌کنم و به نظرم جای هواداران واقعاً خالی بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر ویروس منحوس کرونا ریشه‌کن شده و بحث واکسن جدی‌تر دنبال شود تا هواداران بتوانند به ورزشگاه‌ها بیایند؛ چون این روزها شور و شوقی در ورزشگاه‌ها نیست. از شاگردانم هم تشکر می‌کنم که خیلی خوب کار کردند و فکر می‌کنم مستحق این پیروزی بودیم.

کد خبر 530290

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.