نویدکیا: ده دقیقه اول خیلی معمولی بودیم

سرمربی سپاهان به ارائه توضیحاتی پس از برد شیرینش مقابل مس پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محرم نویدکیا پس از تیمش مقابل مس رفسنجان در نشست خبری، اظهار کرد: فکر می‌کنم نیمه اول خیلی بازی دلچسبی نبود و شرایط خیلی خوبی نداشتیم. ۱۰ دقیقه اول بازی خیلی معمولی ارائه دادیم که از سپاهان اصلاً انتظار چنین بازی‌ای نداشتیم.

وی اضافه کرد: نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و از دقیقه ۷۰ به بعد با ضد حملات موقعیت‌های خوبی ایجاد شد که باید بهتر از آنها استفاده می‌کردیم و فکر می‌کنم اگر یک مقدار ساختار تیم در حمله بهتر بود و خودگذشتگی بیشتری داشتیم شرایط بهتر بود و در اواخر بازی برای پنالتی به اما و اگر نمی‌رسیدیم.

نویدکیا تصریح کرد: فکر می‌کنم روی موقعیت‌هایمان خیلی بچه گانه عمل کردیم و عصبانیت من هم از همین موضوع است و باید با تیم صحبت کنیم. اگر بخواهیم با این سیستم بازی کنیم قطعاً به مشکل خواهیم خورد. نباید این گونه فضا داده و زمان را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول فشردگی در خط دفاعی و هافبک بیشتر بود و مشکلی وجود نداشت اما مشکل من از بعد دقیقه ۷۰ به بعد بود که فرصت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص دریافت کارت زرد توسط مرزبان تصریح کرد: اعتراض داوری نبود. بچه‌هایمان خیلی اواخر بازی بد برنامه‌ریزی می‌کردند و پاس‌های بدی را از دست دائم. آقای مرزبان عصبانی شد و بطری را زمین زد. ایشان هم برای اینکه در جریان بازی اخلالی وارد نشود، وارد زمین شد و بطری را برداشت که به نظرم اشتباه بود و به همین دلیل نیز کارت گرفت و اخطار به دلیل اعتراض نبود.

وی در خصوص عملکرد بازیکنان جدید سپاهان گفت: از هر چهار بازیکن جدید راضی بودم، حتی فرشاد احمدزاده که در نیمه دوم به بازی آمد عملکرد خوبی داشت، همچنین فکر می‌کنم یک خسته نباشید به مس رفسنجان برای بازی نیمه اول بگوییم که فضای بازی را از ما گرفتند.

نویدکیا خاطر نشان کرد: فقط می‌خواستم بار دیگر از هواداران تشکر کنم چرا که با وجود آنکه تعدادشان زیاد بود، هیچ کدام جلو اتوبوس نیامدند.

کد خبر 529981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.