بازار ارز دیجیتال امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

پس از شکست سطح ۶۰ هزار دلار شاهد رشد بیت کوین تا محدوده ۶۱ هزار دلار بودیم، یکی از سناریوهای محتمل این است که بیت کوین در حال پولبک به سطح شکسته شده است و همچنان احتمال رشد بیت کوین محدوده ۱۰۰ هزار دلار وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، «ایمان کرمی» تحلیلگر بازارهای مالی، بازار ارزهای دیجیتال امروز _ یکشنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰_ را اینگونه تحلیل می‌کند:

نگاهی به تحولات امروز بازار ارزهای دیجیتال

 • بیت کوین ۶۰ هزار و ۶۹۹ دلار
 • اتریوم سه هزار و ۸۷۳ دلار
 • کاردانو دو دلار و ۱۷ سنت
 • بایننس کوین ۴۶۵ دلار و ۳۷ سنت
 • دوج کوین ۲۳ سنت
 • ریپل یک دلار و ۱۳ سنت
 • پولکادات ۴۲ دلار و ۴۰ سنت
 • یونی سواپ ۲۶ دلار و ۶۵ سنت
 • سولنا ۱۶۰ دلار و ۸۷ سنت
 • ترا ۳۶ دلار و ۴۷ سنت
 • مواردی مانند تتر، یو اس دی کوین و بایننس یو اس دی استیبل کوین هستند، استیبل کوین‌ها بر پایه یک دارایی منتشر می‌شوند، در این موارد بر پایه دلار آمریکا منتشر شده‌اند و قیمت آنها در محدوده یک دلار است و تغییرات آنها بسیار محدود است.

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

(منبع: ارز دیجیتال)

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۲۵ مهر

پس از شکست سطح ۶۰ هزار دلار شاهد رشد بیت کوین تا محدوده ۶۱ هزار دلار بودیم، یکی از سناریوهای محتمل این است که بیت کوین در حال پولبک به سطح شکسته شده است و همچنان احتمال موج ۳ تا محدوده ۱۰۰ هزار دلار وجود دارد.

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

اخبار مهم

شهروندان السالوادور به طور فزاینده ای در حال فروش دلار آمریکا برای خرید بیت کوین هستند

جریان پذیرش بیت کوین (BTC) در السالوادور در میان روند گاوی بازار ارز دیجیتال ،اخیراً به خوبی پیش می‌رود، طوری که شهروندان این کشور به فزاینده ای پس اندازهای دلاری خود را با بیت کوین تبادل می‌کنند.رئیس جمهور السالوادور، نجیب ابوکیله از این تحول جدید در توئیتر خود خبر داد.

ابوکیله در توییتی بر اساس داده‌های به دست آمده از خدمات کیف پول ملی السالوادور، چیوو (Chivo) ، عنوان کرد: “مردم بیش از آنچه که از دستگاه‌های خودپرداز چیوو ، برداشت کنند ، دلار در راستای خرید BTC واریز می‌کنند. “

وی همچنین از رسانه‌های خبری درخواست کرد که با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز، تحولات فوق را به طور مستقل بررسی و تأیید کنند. رئیس جمهور السالوادور در ادامه افزود که کیف پول چیوو، به میزان ۲۴,۰۷۶ درخواست حواله داشته است، که معادل سه میلیارد و ۶۹ میلیون و ۷۶۱ هزار و پنج دلار در روز است.

پلتفرم امور مالی Evrynet، سه مشاور پروژه جدید اضافه می‌کند

پلتفرم خدمات مالی Evrynet، برای تقویت بیشتر تعهد خود به جامعه دیفای DeFi اعلام می‌کند که سه عضو را برای هیئت مشورتی خود تعیین کرده است. این امر بلافاصله پس از آن صورت می‌گیرد که اوری نت سرمایه ۷ میلیون دلاری را از بودجه خصوصی خود به دست آورده است، که این امر باعث گسترش هیئت مشورتی شده است. امور مالی غیر متمرکز (دیفای) توجه بازیگران نهادی را به خود جلب کرده است. از این رو، اوری نت می‌خواهد خدمات دیفای مناسب را از طریق برنامه Evry.Finance خود به سرمایه گذاران ارائه دهد. سازگاری و قابلیت همکاری اوری نت با بسیاری از اکوسیستم‌های بلاکچین ایجاد شده، بسیاری از کاربردها و فرصت‌های بالقوه جدید را باز می‌کند.

شرکت سرمایه گذاری Tribe Capital صندوق رمزارزی ۷۵ میلیون دلاری راه اندازی می‌کند

منابع آگاه به CoinDesk اعلام کردند که Tribe Capital، یک شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر، با سرمایه گذاری در صرافی‌های Kraken و FTX در میان سایر بخش‌های رمزنگاری، یک صندوق رمزنگاری با ارزش ۷۵ میلیون دلار راه اندازی کرده است. این صندوق در ابتدا قصد سرمایه گذاری به میزان ۵۰ میلیون دلار داشته است، اما به گفته منابع، علاقه شدید سرمایه گذاران مجموع سرمایه گذاری آن را افزایش داده است.

صندوق Tribe Capital مستقر در سان فرانسیسکو به شدت بر بخش رمزنگاری تمرکز می‌کند و موقعیت‌های طولانی را در پروژه‌های اولیه، SAFTs توافقات ساده برای توکن های آینده، نوعی قرارداد سرمایه گذاری که توسعه دهندگان برای کار با سرمایه گذاران استفاده می‌کنند، yield farming، سرمایه گذاری، خرید و استخراج رمزارزها ایجاد می‌کند.

این صندوق ۷۵ درصد سرمایه گذاری خود را در پروژه‌های ایالات متحده و ۲۵ درصد در سطح بین المللی انجام می‌دهد. به گفته منابع، Tribe Capital علاقه زیادی به فضای بلاکچین داشته و حدود ۲۰ درصد از دارایی‌های خود را در پروژه‌های ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده است. نمونه‌ای از این موارد شامل سرمایه گذاری در گروه رمزارزها، شرکت مادر CoinDesk است. ماه گذشته، این شرکت در دور مالی ۱۰ میلیون دلاری سری A برای Floating Point Group شرکت کرد که خدمات مراقبت و معاملات الگوریتمی را برای سرمایه گذاران نهادی ارائه می‌دهد.

جورین تیمر: BTC در چند سال آینده به قیمت ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

جورین تیمر (Jurrien Timmer)، رئیس Fidelity Global Macro، معتقد است که بیت کوین تا سال ۲۰۲۳( زمستان ۱۴۰۱) با قیمت ۱۰۰ هزار دلار معامله می‌شود. در مورد ارتباط آن با طلا، او گفت که هر دو دارایی “بازیکنان متفاوتی در یک تیم هستند”.

مسیر بیت کوین تا ۱۰۰ هزار دلار

قیمت بیت کوین یکی از داغ‌ترین موضوعات در حوزه ارزهای رمزنگاری شده بوده و به احتمال زیاد باقی خواهد ماند. پیش بینی‌های آینده نیز به طور مکرر مورد بحث قرار می‌گیرد و پایان سال ۲۰۲۱( دی) هدف بعدی است، که بسیاری از طرفداران و تحلیلگران احتمال می‌دهند که بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

این امر در مورد استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، مایک مک گلون، نیز صادق است. ماه گذشته، این متخصص با پذیرش روزافزون بیت کوین و کاهش عرضه فعال آن پیش بینی کرد که قیمت آن تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ هزار دلار برسد.

جورین تیمر، مدیر Fidelity Global Macro، نیز معتقد است که BTC می‌تواند به یک منطقه شش رقمی برود، اما مدت زمان مورد انتظار وی بیشتر است.

وی در مصاحبه اخیر خود با CNBC اظهار داشت که ارزش دلاری BTC تا سال ۲۰۲۳ پنج صفر خواهد داشت: “من یک الگوی عرضه و یک مدل تقاضا دارم و دفعه بعد و آخرین باری که این دو مدل تلاقی می‌کنند حدود قیمت ۱۰۰ هزار دلار، در چند سال آینده است.

”تیمر همچنین به موضوع متداول دیگری اشاره کرد؛ ارتباط بین رمزارز پرچمدار و طلا. او گفت که این دو دارایی رقیب نیستند بلکه “دو بازیکن متفاوت در یک تیم” هستند. با این حال، او ترجیح می‌دهد ارز رمزنگاری شده را با غول فناوری چند ملیتی، اپل، مقایسه کند: “من مطالعه دیگری دارم که در واقع آن را با شبکه اپل، ارزش و اندازه آن مقایسه می‌کنم.”

نقشه بازار رمز ارزها

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

کد خبر 529451

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.