سرپرست مرکز اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد

وزیر راه و شهرسازی در حکمی «امین کیایی» را به عنوان سرپرست جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی را تعیین کرد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی در حکمی «امین کیانی» را به عنوان «سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی» این وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم رستم قاسمی برای انتصاب امین کیانی آمده است: نظر به تعهد، سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی منصوب می‌نمایم. هماهنگی سیستمی و بکارگیری مدیران جوان گام دوم انقلاب در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در حوزه ارتباطات و روابط عمومی، نظارت و استفاده از جوانان متخصص و کارآمد در مراکز روابط عمومی استان‌ها، پوشش اخبار و برنامه‌های وزارتخانه در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی، تولید و اطلاع رسانی محتواهای تخصصی با توجه به رسالت و مأموریت‌های وزارت راه و شهرسازی از مطالبات اینجانب است که انتظار می‌رود نسبت به آن دقت لازم را داشته باشید. امید است با اتکال به الطاف الهی، در اجرای سیاست‌های نظام و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش، در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.

کد خبر 529223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.