بررسی یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت مالی

سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت مالی خبر داد.

به گزارش ایمنا، علیرضا نادعلی در تشریح دستورهای جلسه شانزدهم شورا، اظهار کرد: این جلسه با حضور آقای زاکانی شهردار تهران برگزار خواهد شد و در اولین دستور دو فوریت طرح اصلاح تبصره ۳۰ ماده واحده بودجه ۱۴۰۰ در خصوص بهبود وضعیت پوشش بیمه کارکنان شهرداری به منظور ارتقا سطح رفاه آنان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: این اقدام می‌تواند اثر بخشی مناسبی در خدمت رسانی نیروهای خدوم شهرداری تهران به شهروندان عزیز تهرانی داشته باشد و نیز در راستای توسعه پایدار نیروی انسانی مثمر ثمر باشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: بررسی دو فوریت طرح بهبود وضعیت حمل و نقل با بازگشایی مدارس در شرایط کاهش شیوع کرونا دستور دوم این جلسه است. اهمیت این امر از این جهت است که با بالا رفتن نرخ واکسیناسیون در تهران و کشور که همزمان بازگشایی مدارس را نیز در آبان ماه خواهیم داشت. نیاز روزافزون به ناوگان حمل و نقل و نیز فعال و روان سازی و بالا بردن کیفیت حمل و نقل در شهر را باید مورد توجه قرار دهیم.

نادعلی اضافه کرد: انتخاب یک نفر نماینده شورا جهت عضویت در کارگروه ساماندهی دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های ارتباط رادیویی در شهر تهران به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا و نیز انتخاب نماینده شورا جهت عضویت در هیأت انضباطی با موضوع نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر مشمول قانون نظام صنفی کشور از دیگر دستورهای جلسه فردا خواهد بود.

وی از معرفی یکی از اعضای شورا برای عضویت در شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی با موضوع برنامه عملیاتی ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت خبر داد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: پیش از شروع این جلسه از صبح اول وقت جلسه هم اندیشی با شهردار را نیز خواهیم داشت.

نادعلی افزود: خوشبختانه با افزوده شدن دستورهای جلسه شورا برگزاری جلسات به صورت علنی خواهد بود و جلسات هم اندیشی قبل از جلسات علنی برگزار خواهد شد.

کد خبر 529218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.