تیرهای برق در ایرلند شارژر خودروهای برقی می‌شود

نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد که اکثریت رانندگان ایرلند در حال گذار به سمت رانندگی سبز هستند و ۵۵ درصد آن‌ها نیز اعلام کرده‌اند که قصد خرید خودروی برقی یا هیبریدی دارند؛ آمار فروش نشان‌دهنده تغییر فکر ایرلندی‌ها است زیرا خرید خودروهای برقی در سال ۲۰۲۱، ۱۴۶ درصد از دوران قبل از همه‌گیر افزایش داشته است.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، مسئولان شورای شهر فینگال ایرلند در حمایت از ترویج تردد سبز، تصمیم گرفته‌اند تیرهای برق را مجهز به شارژر نمایند تا خودروهای برقی بتوانند انرژی مورد نیاز خود را از طریق آن‌ها به دست بیاورند.

هدف این است که رانندگان بتوانند وسایل نقلیه الکترونیکی خود را هنگام پارک در خیابان بدون نیاز به هیچ گونه خرید اشتراک شارژ کنند. کاری که رانندگان باید انجام دهند این است که به تنها کد QR را اسکن کرده و دستورالعمل‌ها را دنبال کنند. شورای شهرستان فینگال هزینه‌های شارژ را در دوره آزمایشی تأمین می‌کند و سپس به مدل "پرداخت به ازای استفاده" تغییر می‌دهد.

تیرهای برق در ایرلند شارژر خودروهای برقی می‌شود

شورای شهرستان فینگال از ساکنان محلی برای مشارکت و ارائه بازخورد دعوت کرده است تا بتواند استراتژی آینده برای توسعه زیرساخت‌های شارژ در سراسر شهر را تعیین کنند.

طراحان این ایستگاه‌های شارژ دو منظوره بر این باور هستند که ادغام دو کاربری دلیل محبوبیت آن‌ها در آینده خواهد شد زیرا در عین اینکه از شلوغی سایر ایستگاه‌ها می‌کاهد و برق خیابان را تأمین می‌کند، زمان انتظار و معطل شدن برای شارژ خودرو را نیز برای شهروندان کاهش می‌دهد. ساده کردن روش‌های استفاده از خودروی برقی قطعاً تأثیر بسزایی در افزایش استفاده از آن‌ها دارد.

تیرهای برق در ایرلند شارژر خودروهای برقی می‌شود

کد خبر 529132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.