هماهنگی‌های لازم در خصوص مسکن ورزشکاران انجام خواهد شد

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با کشتی گیران طلایی استان فارس از واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه جهت توسعه ورزش استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی روز گذشته در بدو ورود به استان فارس و شهر شیراز بعد از حضور در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان دیداری با قهرمانان کشتی فرنگی کشورمان داشت.

در این دیدار که با حضور میثم دلخانی و محمدرضا گرایی قهرمانان طلایی فرنگی کار کشورمان در مسابقات جهانی اسلو در وزن‌های ۶۳ و ۶۷ کیلوگرم و همچنین محمدعلی گرایی انجام گرفت، وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر و قدردانی از افتخارآفرینی همه ورزشکاران کشورمان در عرصه‌های جهانی به خصوص دلاورمردان کشتی ایران گفت: کشتی گیران آزاد و فرنگی کشورمان در این دوره از مسابقات جهانی ثابت کردند که جوانان کشورمان هرکجا که به قدرت خود تکیه کنند، پیروز و سربلند خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به قول تقدیر وزارت راه و شهرسازی به پاس این حماسه آفرینی، در خصوص درخواست این کشتی گیران برای واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه جهت تشویق و ترغیب جوانان استان فارس به ورزش و همچنین حل مشکل مسکن آنها تاکید کرد: با توجه به درخواست این ورزشکاران قهرمان در راستای توسعه ورزش استان فارس و شهر شیراز، در شهر جدید صدرا قطعه زمینی برای ساخت ورزشگاه واگذار خواهد شد. همچنین برای تأمین مسکن این عزیزان قطعه زمینی به شکل گروهی واگذار خواهد شد.

کد خبر 528794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.