هدف نخست مس رفسنجان در لیگ برتر والیبال حفظ سهمیه است

بازیکن تیم والیبال مس رفسنجان گفت: با توجه به اینکه تورم در کشور زیاد و همه چیز گران شده است، ورزشکاری که می‌خواهد در سطح یک و لیگ برتر والیبال بازی کند باید پول خوبی بگیرد تا نیازهای اولیه زندگی خود را فراهم کند.

هومن باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در رابطه با مسابقات چهارجانبه والیبال یادبود شهید علی لندی نوجوان فداکار، اظهار کرد: این تورنمنت در زمان خوبی برگزار شد زیرا چند روز دیگر مسابقات لیگ شروع می‌شود که باعث شد با دیگر بازیکنان، شرایط مسابقه و پروتکل‌ها آشنا شویم.

وی ادامه داد: تیم مس رفسنجان سال گذشته از طریق لیگ یک به لیگ برتر آمد که باشگاه بزرگی است و بیشتر رشته‌های ورزشی راهم پوشش می‌دهد. در چندسال آینده از این تیم بیشتر خواهید شنید زیرا مدیران ورزشی دارد و برای آن هزینه می‌شود.

بازیکن تیم والیبال مس رفسنجان با بیان اینکه یک سری لژیونر به ایران بازگشتند و تعدادی از بازیکنان ایرانی لژیونر شدند، تصریح کرد: لیگ برتر والیبال ایران یکی از بهترین لیگ‌های دنیا است و سطح بالایی دارد، امسال حدود پنج تیم برای قهرمانی بسته شدند و اگر این تیم‌ها را درجه یک بگوییم چند تیم درجه دو و درجه سه داریم که آن راهم برای حضور جز هشت تیم برتر می‌جنگند و نمی‌شود گفت تیمی که برای قهرمانی بسته شده حتماً قهرمان می‌شود، امسال شاهد اتفاقات عجیبی خواهید بود.

باقری در جواب به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا تیم مس رفسنجان دیر یارگیری انجام داد؟ خاطر نشان کرد: متأسفانه برای امسال تعدادی از تیم‌ها از اردیبهشت اقدام به جذب بازیکن کردند که خیلی زود بود و بازیکنان خوب به یک سری از تیم‌ها پیوستند و دیگر تیم‌ها هم از بازیکنان باقی مانده استفاده کردند.

وی در خصوص مبلغ قرار دادها در لیگ برتر والیبال، گفت: با توجه به اینکه تورم در کشور زیاد و همه چیز گران شده است، ورزشکاری که می‌خواهد در سطح یک و لیگ برتر والیبال بازی کند باید پول خوبی بگیرد تا نیازهای اولیه زندگی خود را فراهم کند. ورزشکاران از خانواده خود دور هستند و یک سری سختی و استرس تحمل می‌کنند که به رشته خود به عنوان شغل نگاه می‌کنند و اگر قرار باشد من ورزشکار مانند یک فرد عادی پول بگیرم دیگر ورزش نمی‌کنم. عمر ورزش کوتاه است پس ورزشکار باید در دوران فعالیت خود خوب پول بگیرد تا ادامه زندگی خود را بر اساس این پول اداره کند.

بازیکن تیم والیبال مس رفسنجان در رابطه با هدف تیم مس رفسنجان در لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: مس سال اولی است که در لیگ برتر حضور دارد هدف نخست حفظ سهمیه است، مربیان و کادر فنی نیم نگاهی به پلی‌آف دارند.

کد خبر 528680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.