آمار کرونا همدان ۳۰ شهریور؛ ۸ فوتی و ۸۸ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۸۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و هشت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۸۸ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۵۸ مورد بوده است که ۲۰۰ نفر در بخشی عادی و ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۴۶ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۷ هزار و ۱۹۶ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هشت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۸۰۵ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۸۱ نفر، بهار یک هزار و ۳۸۴ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۲۱ نفر، رزن یک هزار و ۸۰ نفر، درگزین ۳۵۹ نفر، فامنین ۳۸۳ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۳۸۰ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۱۵۷ نفر، نهاوند سه هزار و ۴۵۳ نفر و همدان ۱۰ هزار و ۶۰۹ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۸۸ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 523838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.