صدور مجوز به کارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری‌ها

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور مجوز به کارگیری ۶۱۵ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداری های استان های قزوین، گیلان، گلستان و قم در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا، مهدی جمالی‌نژاد در این باره اظهار کرد: در این راستا مجوز بکارگیری ۳۲۴ نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز صادر شد.

وی ادامه داد: همچنین مجوز بکارگیری ۲۹۱ نیروی قرارداد کار معین دیگر نیز برای تعدادی از شهرداری‌های استان‌های قزوین، گیلان، گلستان و قم صادر شد.

جمالی‌نژاد یادآور شد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص‌های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری و استخدامی کشور اعطا شده است.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به اینکه این مجوز طی سال جاری برای شهرداری کلانشهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، قم و کرمانشاه و تعدادی از شهرداری‌های کشور هم صادر شده، ابراز امیدواری کرد: با تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز از سوی سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌ها، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور باشیم.

منبع: برنا

کد خبر 523182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.