آمار کرونا همدان ۲۷ شهریور؛ ۱۵ فوتی و ۱۰۳ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۰۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و ۱۵ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۳ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۲۳ مورد بوده است که ۱۸۶ نفر در بخشی عادی و ۱۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۵۴ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۶ هزار و ۹۵۶ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان ۱۵ مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۷۷۹ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۷۴ نفر، بهار یک هزار و ۳۷۶ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۱۴ نفر، رزن یک هزار و ۶۹ نفر، درگزین ۳۵۵ نفر، فامنین ۳۸۱ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۳۷۰ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۱۲۱ نفر، نهاوند سه هزار و ۴۰۳ نفر و همدان ۱۰ هزار و ۵۱۲ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۸۱ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 522992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.