۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
یک تن مرفین در کرمان کشف شد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: یک تن و ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین که به قصد خروج از کشور از یکی از محورهای استان کرمان حمل می شد، در اقدام عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، عبدالرضا ناظری اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله سنگین مواد به استان کرمان و قصد خروج آن محموله مطلع شدند.

وی افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی قضائی و با اقدام عملیاتی، یک دستگاه کامیون کشنده را در یکی از محورهای استان توقیف و در بازرسی از جاسازی ماهرانه‌ای که توسط قاچاقچیان صورت گرفته بود، موفق به کشف یک تن و ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه این محموله مرفین با محموله ده تنی تریاک برابری می‌کند، گفت: در این رابطه راننده کامیون دستگیر و همکاران ما در ادامه جهت شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط با این پرونده در حال انجام مأموریت هستند.

وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون همکاران ما در راستای برخورد با قاچاق مواد مخدر، بیش از ۹۲ تن کشفیات مواد داشتند که با محموله امروز به بیش از ۹۳ تن افزایش یافت. تلاش هم‌رزمان ما در دستگیری قاچاقچیان و حذف آنها از ارتکاب این اقدام مذبوحانه خدمت بزرگی به مردم استان کرمان و کشور است.

کد خبر 522502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.