پیاده‌روسازی محوطه آرامستان بهشت معصومه

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم برخی از پروژه‌های این سازمان را مورد اشاره قرار داد و گفت: پروژه پیاده‌روسازی ۹ هزار و ۹۰۰ مترمربع محوطه آرامستان بهشت معصومه(س) در دست اقدام است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید سیف‌الدین موسوی با اشاره به برنامه‌های سازمان آرامستان‌ها در سال جاری اظهار کرد: ساخت المان در میادین و بوستان‌های آرامستان بهشت معصومه (س) شهر قم با اعتبار یکصد میلیون تومان در حال اجرا است.

وی برخی از پروژه‌های سازمان آرامستان‌های شهرداری قم در بهشت معصومه (س) را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: ساخت ۵ هزار قبر عادی دوطبقه با اعتبار پیش‌بینی‌شده ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی ۹ ماه از مردادماه سال جاری آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم ادامه داد: همچنین احداث آرامگاه چهار و شش نفره روباز یک و دوطبقه نیز در ذیل این قرارداد در بازه زمانی ۹ ماهه تا فروردین‌ماه سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.

موسوی خاطرنشان کرد: ساخت مسجد دارالسلام (نماز میت و نمازخانه) نیز با اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان به‌عنوان یکی از پروژه‌های جاری این سازمان در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به پروژه پیاده‌روسازی ۹ هزار و ۹۰۰ مترمربع در محوطه آرامستان بهشت معصومه (س)، تصریح کرد: بخشی از این پروژه در دست اقدام و مابقی نیز تا پایان سال در بازه زمانی ۶ ماه با اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

کد خبر 522449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.