آمار کرونا همدان ۲۴ شهریور؛ ۷ فوتی و ۱۲۹ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۹ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۵۵ مورد بوده است که ۱۸۶ نفر در بخشی عادی و ۳۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۵۶ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۶ هزار و ۶۴۳ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هفت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۷۴۸ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۵۲ نفر، بهار یک هزار و ۳۵۶ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۰۵ نفر، رزن یک هزار و ۶۰ نفر، درگزین ۳۴۸ نفر، فامنین ۳۸۰ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۳۶۲ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۶۷ نفر، نهاوند سه هزار و ۳۴۵ نفر و همدان ۱۰ هزار و ۳۸۹ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۷۹ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 522378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.